Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Machine Type | Combo 5 in 1 |
| Platen Size | 16×20 inch |
| Automation Grade | Hydraulic |
| Max Temperature | 200°C |
| Max Pressure | 6 Bar |
| Brand | Ink Well |
| GSM | 200 + |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Machine Type | Combo 5 in 1 |
| Platen Size | 15×15 inch |
| Automation Grade | Manual |
| Max Temperature | 200°C |
| Max Pressure | 6 Bar |
| Size (l x b in Inches if custom size needed) | A3, A4, 4x6 |
| Number of Sheets per Pack | 20 |
| GSM | 200 + |
| Brand | Ink Well |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Machine Type | Combo 5 in 1 |
| Size (l x b in Inches if custom size needed) | A4,A3,4x6 |
| Platen Size | 12×15 inch |
| Automation Grade | Hydraulic |
| Max Temperature | 200°C |
| Max Pressure | 6 Bar |
| GSM | 200 + |
| Application | Printing |
| Number of Sheets per Pack | 100 |
Product Details:
| Machine Type | Combo 5 in 1 |
| Platen Size | 20×24 inch |
| Automation Grade | Manual |
| Max Temperature | 200°C |
| Max Pressure | 6 Bar |
| Timer Range | 0–60 sec |