Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Packaging Size | 100 ml |
| Packaging Type | Plastic Bottle |
| Color | C/M/Y/K |
| Quantity Per Pack | 1 kg |
| Model | 5500 |
| Brand | Ink Well |
INK-WELL offers Pigment inks & Dye inks for use with HP printer. These inks are specially formulated for use with the HP’s latest thermal print-head technology. You can achieve excellent color reproduction through these inks.
For Printer:Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Color | C/M/Y/K |
| Ink Type | Water Based |
| Printer Brand Compatibility | HP |
| Pack Size | 1 kg, 100 ml |
| Suitable For Printer Type | Inkjet Printer |
| Country of Origin | China |
| Pack Type | Bottle |
| Brand | Ink Well |
| Model | T120 |
INK-WELL offers Pigment inks & Dye inks for use with HP printer. These inks are specially formulated for use with the HP’s latest thermal print-head technology. You can achieve excellent color reproduction through these inks.
For Printer: