Product Details:
| Minimum Order Quantity | 6 Kilogram |
| Ink Type | Water Based |
| Pack Size | 100 ml |
| Usage/Application | Sublimation Printing |
| Suitable Substrate | Polyester T Shirt, Polyester Fabric, Polyester Banner |
| Brand | INK-WELL |
| Color | 4 color |
Additional Information:
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Kilogram |
| Ink Type | Water Based |
| Pack Size | 1 kg , 100ml |
| Printer Brand Compatibility | Epson |
| Color | Magenta |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Kilogram |
| Pack Size | 1 kg, 5 kg , 20 kg |
| Usage/Application | Printing |
| Brand | INK-WELL |
| Color | 6 color |
Additional Information: