Product Details:
| Coating Grade | Premium |
| Roll Width | 610 mm |
| Usage/Application | Sublimation Printing |
| Printer Compatibility | Epson |
| Color | Offwhite |
| Print Technology | Inkjet Sublimaiton |
| Brand | Inkwell |
| Packaging Size | 24 inch Sublimation paper |
| Model No. | 7394769 |
| Roll Length | 100 m |
| Capacity | 50 m |